Total TGSLI201286 - AKU řetězová pila 900W, 20V Li-ion, 4.0Ah (2x)
Kód: TGSLI201286--MAM-724021479-Související produkty
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Detailní popis produktu
Tato aku pila slouží k řezání dřeva, k odvětvování a kácení stromů, jejichž průměr kmenu je menší než délka lišty s řetězem.
Dále je pila vhodná k ošetřování stromů okolo obytných domů. Je určena pro domácí použití. Nepřítomnost napájecího kabelu poskytuje svobodu a komfort při práci a manipulaci s nářadím. Nářadí lze tak s výhodou použít pro práci v místech, kde není možné použít elektrické nářadí s napájecím kabelem z důvodu nedostupnosti distribuční elektrické sítě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 6941639861027 |
| baterie: | 20V |
| délka lišty: | 30 cm |
| kapacita baterie: | 4000 mAh |
| nabíjení baterie cca: | 1,5 h |
| objem olejové nádržky: | cca 0,13 dl |
| rychlost řetězu: | 7,9 m/sek |
TENTO STROJ POUZE NA 40V OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do...
Cramer 48MCSX je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
AKU vyvětvovací pila ECHO DPPF-310 byla navržena tak, aby zjednodušila práci, která často může být obtížná a někdy nebezpečná. Díky tomu můžete přesně ořezávat vysoké větve s...
AKU technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
Aku řetězová pila solo by AL-KO CS 4235 kombinuje vysoký řezný a provozní výkon na profesionální úrovni. Kvalitní 35 cm lišta od prověřené značky Oregon nabízí se svým odolným...
Aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
Lehká aku řetězová pila ECHO DCS-2500 je bateriová verze benzínového modelu ECHO CS-2511WES, která poskytuje stejný výkon, přičemž váží pouze 2,0 kg. Tím se stává nejlehčí...
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
Silný bezuhlíkový motor PowerMax spřažený s výkonným 20 V akumulátorem s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení, v balení obdržíte výkonnou baterii o...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
