Riwall PRO RAPS 2040 - prořezávací pila s aku motorem 40 V
Kód: AC42B1701040BSouvisející produkty
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Detailní popis produktu
RAPS 2040 - prořezávací pila s aku motorem 40 V
- kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush
- nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- tenká značková lišta i řetěz Oregon zaručují přesný a čistý řez
- snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez použití nářadí
- snadná vizuální kontrola stavu oleje
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích
- celková délka 2 m dovoluje řezat i vysoko položené větve
- vodící tyč z lehké a pevné hliníkové slitiny
- úchyt na ramenní popruh (popruh je součástí dodávky)
- baterie v zadní části stroje pro výborné vyvážení stroje
- možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall
- 2 roky plná záruka na baterii-v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
- stroj bezpečně prošel všemi zkouškami německé prestižní zkušební organizace TÜV
- baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 8595123403828 |
| Typ motoru: | aku 40 V, uhlíkový, PowerBrush |
| Délka lišty: | 200 mm |
| Výdrž na jedno nabití: | 25/55/75 min (dle baterie) |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Rychlost řetězu: | 6 m/s |
| Objem olejové náplně: | 0.06 l |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Rozměry: | 1160 x 200 x 140 mm |
| Rozměry balení: | 1130 x 300 x 130 mm |
Akumulátorová pila s nejlepším řezným výkonem ve své třídě poskytuje díky pokročile řízenému motoru řezný výkon jako benzínová pila o objemu 35–40 cm³. Bezkartáčový motor...
Aku řetězová pila solo by AL-KO CS 4235 kombinuje vysoký řezný a provozní výkon na profesionální úrovni. Kvalitní 35 cm lišta od prověřené značky Oregon nabízí se svým odolným...
Tato akumulátorová řetězová pila vás okouzlí svým štíhlým tvarem, nekompromisní výbavou a bezkabelovým napájením z akumulátoru Li-Ion bez emisí.
Řetězová pila 82V profesionální 2,7kW 82CS27 je lehká a výkonná akumulátorová řetězová pila pro profesionální použití, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a...
Cramer 48MCSX je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
Výkonná akumulátorová řetězová pila Scheppach C-CS254-X je ideální volbou pro řezání palivového dřeva, úpravu keřů, ořezávání větví a další zahradní práce. Díky...
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
Výhodná sada - pila řetězová aku 40 V + 2x akumulátor 6000 mAh + duální nabíječka na dva akumulátory. Akumulátorová řetězová pila PROTECO s délkou lišty 36 cm, je...
Akumulátorová pila s motorem 20 V. Délka lišty 24,5 cm. Hmotnost 2,8 kg. Baterie a nabíječka není součástí balení.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
