Riwall PRO RAPS 2020 SET - aku prořezávací pila 20 V + 4Ah baterie + nabíječka
Kód: AC42E2101008BSouvisející produkty
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Detailní popis produktu
RAPS 2020 SET - aku prořezávací pila 20 V + 4Ah baterie + nabíječka
- silný motor díky modernímu 20 V akumulátoru s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
- v balení obdržíte výkonnou baterii o kapacitě 4 Ah a nabíječku, která zvládne nabít akumulátor za 90 minut
- skvělý poměr ceny a výkonu
- aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- otočná hlava do 7 pozic s integrovaným hákem na stahování větví
- snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez použití nářadí
- snadná vizuální kontrola stavu oleje
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích, nastavitelné madlo
- celková délka téměř 2,8 m dovoluje řezat i vysoko položené větve
- teleskopická vodící tyč z lehké a pevné hliníkové slitiny
- úchyt na ramenní popruh (popruh je součástí dodávky)
- baterie v zadní části pro lepší vyvážení stroje
- doba běhu cca 30 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
- hlava s pilou lze snadno sundat a místo ní nasadit hlavu s plotostřihem RACC00085
- baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 8595123405655 |
| Typ motoru: | aku lithium-iontový 20 V, PowerBrush |
| Délka lišty: | 200 mm |
| Nastavitelná délka: | 1,83 - 2,77 m |
| Otočná rukojeť: | 7 pozic |
| Akumulátor: | lithium-iontový 20 V / 4 Ah V/ Ah |
| Rychlost řetězu: | 3,76 m/s |
| Doba nabíjení: | 90 min |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Rozměry: | 1260 x 185 x 62 mm |
| Rozměry balení: | 1260 x 185 x 162 mm |
Řetězová pila 82V profesionální 2,7kW 82CS27 je lehká a výkonná akumulátorová řetězová pila pro profesionální použití, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a...
CRAMER 48MCS je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
S akumulátorovou elektrickou pilou RURIS 2524e budete mít užitek z výkonného a všestranného pomocníka při řezání. Pila je vybavena bezkomutátorovým elektromotorem a 20 V Li-Ion...
Akumulátorová řetězová pila Extol Industrial nabízí výkon srovnatelný s benzínovou pilou, ale bez...
AKU vyvětvovací pila ECHO DPPF-310 byla navržena tak, aby zjednodušila práci, která často může být obtížná a někdy nebezpečná. Díky tomu můžete přesně ořezávat vysoké větve s...
Výkonná akumulátorová řetězová pila Scheppach BC-CS355DUO-X je ideálním pomocníkem pro řezání palivového dřeva, úpravu keřů, prořezávání větví nebo celkovou péči o zahradu. Díky...
Akumulátorová řetězová pila AL-KO 18 V BOSCH KOMPATIBILNÍ PRO DŮM A ZAHRADU CS 1825 kombinuje solidní řezný výkon a vysokou volnost pohybu s bezemisním tichým pohonem. Díky...
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
Aku řetězová pila solo by AL-KO CS 4235 kombinuje vysoký řezný a provozní výkon na profesionální úrovni. Kvalitní 35 cm lišta od prověřené značky Oregon nabízí se svým odolným...
Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu. Velmi...
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
