THORMA BORGHOLM KERAMIK černá/capuccino - kachlová kamna
Kód: 500.0000000021Související produkty
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
| Model | BORGHOLM Keramik |
| Typové číslo | F9473413210 |
| Jmenovitý výkon | 7 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 3,5 až 10,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 98 až 165 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | keramika |
| Barva základní | černá |
| Barva pláště | glazovaná kachle - capuccino |
| Druh povrchu | kachle s glazurou |
| Rozměr - výška | 970 mm |
| Rozměr - šířka | 730 mm |
| Rozměr - hloubka | 365 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 150 mm |
| Umístění kouřovodu | horní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 970 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 11 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - drevo | 2,2 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,7 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 25 cm |
| Maximální obvod polen | 30 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 79 % |
| Účinnost - pro brikety | 79 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | 300 mm |
| Velikost skla výška | 300 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 306 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 261 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ne |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 400 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 400 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 500 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 300 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 105 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | skladem |
| Dodávané příslušenství | rukavice |
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna vyrobená s kachlovým obkladem.
Krbová kamna Borgholm keramik mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 10.5 kW. Jsou doporučována pro vytápění prostoru 100 až 165 m3 při spotřebě 2.2 kg/hod suchého dřeva nebo 1.7 kg/hod uhelných briket. Účinnost kamen je 79%.
V těchto krbových kamnech lze spalovat kusové dřevo a dřevěné brikety.
Kamna sálají velmi příjemným teplem, což je dáno vlnovými délkami při vyzařování z keramického obkladu. Vzhledem k rozměrům kamen a možnosti dobré regulace výkonu můžete topit vždy tak, aby povrch kamen sálal příjemné teplo, a tedy nepřetápěl okolí kamen, jak se někdy stává u jednoduchých malých kamen, ve velké místnosti.
Krbová kamna Borgholm Keramik jsou určena pro vytápění jedné místnosti a přilehlých prostor. Jsou určena pro trvalé topení, nebo jako doplňkové topidlo do domácností a bytů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 105 kg |
Krbová kamna Borgholm keramik mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 10.5 kW. Jsou doporučována pro vytápění prostoru 100 až 165 m3 při spotřebě 2.2 kg/hod...
Krbová kamna Borgholm keramik mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 10.5 kW. Jsou doporučována pro vytápění prostoru 100 až 165 m3 při spotřebě 2.2 kg/hod...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Kamna na dřevo PISA RLU svým štíhlým oválným tvarem připomínají věž v Pise a odtud název. Tato elegantní kamna s velkým prosklením ukrývají řadu dalších výhod jako např....
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Krbová kamna Herborn II nechtějí vyčnívat z řady, pokud v nich právě netopíte, nevíte o nich. Decentně zapadnou do každého interiéru a dodají mu teplo, pohodu a zvuk...
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
