Stiga Bio Silent 2500 - elektrický drtič
Kód: 290001252/14Související produkty
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Motorový štěpkovač LUMAG HC10 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
WEIBANG WB CH507LC je profesionální drtič dřeva navržený pro efektivní zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Tento robustní stroj pohání výkonný motor LONCIN G200F s...
Drtič zahradního odpadu RURIS ST1000 rychle promění zahradní odpad, jako jsou větvičky, listí a jiný přírodní materiál na drť, ideální do kompostu nebo mulče. Kromě toho...
Tauros WS1200 PRO nabízí ideální kombinaci výkonu, mobility a univerzální kompatibility. Jeden stroj zvládne rychlé a bezpečné zpracování silných větví, snadno se přesouvá v...
Profesionální drtič zahradního odpadu RURIS STB800 je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu na farmách a větších pozemcích. Vybaven 9 HP...
Pokud potřebujete drtič často převážet na různá místa nebo pracujete v členitém a kopcovitém terénu, s drtičem GTS 1300 WDG s pásovým pohonem si můžete ušetřit spoustu námahy....
Motorový zahradní štěpkovač HC-15H s podavačem je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Drtič zahradního odpadu RURIS ST500 PLUS je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu ve vaší zahradě. Vybaven výkonným 15 HP benzinovým...
Štěpkovač GTM Professional 1300 představuje výkonný a snadno ovladatelný stroj, který si poradí i s náročnou prací. Díky silnému motoru Loncin G420FD o výkonu 15 HP, vybavenému...
Vysoce výkonný drtič větví RURIS ST 300, vybavený benzinovým motorem, je ideální volbou, pokud máte větší zahradu a potřebujete drtit objemné větve. Protože je vybaven...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15HV2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování...
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP,...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| automatické natahování větví: | Ano |
| motorová brzda: | Ano |
| Hmotnost: | 27.4 kg |
| Motor: | Elektrický - 230 V / 50 Hz |
| Objem koše: | 60 l |
| Příkon: | 2 500 W |
| Typ pohonu: | Elektrický motor |
| Maximální průměr dřeva: | 40 mm |
| Ochrana proti přetížení: | Ano |
- Kartáčový elektrický motor
- Příkon 2 500 W
- Rotační válec s 8 zuby
- 60-litrový plastový zásobník
- Včetně pomocného klínu
- Nastavitelná jemnost drcení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÁLCOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| EAN: | 8008984623262 |
PROTECO PREMIUM je přesně ten typ pomocníka, který ti ušetří čas, námahu i starosti. Větve jednoduše vložíš do násypky – a pomaloběžný válcový mechanismus si je sám vtáhne a...
Udržet zahradu čistou po prořezu stromů nebo živých plotů může být otázka několika minut – pokud máte správného pomocníka. Drtič GS 70 je ideální pro zpracování větví,...
Mimořádně efektivní zpracování díky válcovému podavači s rovnoměrným posuvem - rotace vpřed i vzad.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A |
|---|---|
| Adresa : | via del Lavoro 6 - 31033 Castelfranco Veneto (TV) Italy |
| E-mail : | info@stiga.com |
