Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 70 DOMINANT cappucino - pravý
Kód: 8606009937426Související produkty
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 850 x 700 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 330 x 440 mm |
| rozměry topeniště v/š/h: | 320 x 190 x 400 mm |
| hmotnost: | 110 kg |
| maximální výkon: | 6,7 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | dřevo / ekobrikety |
| energetická třída: | A+ |
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy nenechají chladnými. Velmi jednoduchá obsluha a moderní design dotváří účelný koncept značky. ALFA PLAM je kvalita testovaná v českých i německých zkušebních ústavech (SZÚ Brno, RRF Oberhausen). Sporáky jsou vybaveny pečícími plechy, praktickou hrazdou a některé modely i víkem plotny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 8606009937426 |
Velká pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barevné provedení červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Pečící trouba na pravé straně. Retro vzhled na nožíčkách. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Litinová horní deska. Barva hnědá.
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Prosklená dvířka pečící trouby. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu...
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vlevo. Umístění kouřovodu: vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Teplovodní výměník o výkonu 12 kW. Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací...
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
