Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA TERM 20 s výměníkem - bílý/levý
Kód: 8606020942461Související produkty
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka...
Krbová kamna PRITY s pečící troubou. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení topeniště šamotové desky.
Detailní popis produktu
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulátor spalování je umístěn na přední straně. Sporák má integrovaný manometr a teploměr pro otopnou soustavu. Sklo trouby je dvojité, osazené teploměrem. Zimní a letní provoz. Výška bočního odkouření na střed od země je 69 cm.
| Parametry: | |
| jmenovitý výkon: | 23,0 kW |
| výkon do vody: | 14,0 kW |
| výkon do prostoru: | 9,0 kW |
| vytápěný prostor: | 230 - 383 m3 |
| celkové rozměry v/š/h: | 850 x 900 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 460 x 440 mm |
| průměr kouřovodu: | 150 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| objem vody: | 14 l |
| sekundární spalování: | ano |
| palivo: | palivové dřevo / ekobrikety |
| hmotnost: | 155 kg |
| energetická třída | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 155 kg |
| EAN: | 8606009932957 |
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Horní deska: 6 mm ocel. Barva: hnědá.
Kuchyňský sporák Okonom 85 Fiko DeLuxe má jmenovitý výkon 7 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 82 až 205 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2.4 kg suchého dřeva za...
Barevné provedení: červená burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
