Krbová kamna s troubou PRITY FM
Kód: 114--MAM-275743346-Související produkty
Necháte se unášet na vlnkách, prohřejete svůj domov teplým odstínem oranžové, nebo u vás zvítězí jednoduchost? LEVI se vám přizpůsobí. Vyberte si, jak má váš nový krb vypadat,...
Krbovou stavebnici Ascim II dodáváme v surovém stavu. Díky tomu si jí můžete natřít podle svého vkusu. Hornímu dílu sluší bílá. Spodní díl, ve kterém lze také skladovat dřevo,...
Krbovou stavebnici Arlberg z řady Home dodáváme s krbovou vložkou Jonava IV. Můžete se těšit na velké prosklení a bytelnou spalovací komoru.
Krbová stavebnice Genf II s krbovou vložkou Jonava IV je klasickým krbem, na který by se pravý gentleman nestyděl odložit skleničku whisky. Římsa je zhotovena z imitace...
Detailní popis produktu
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska: ocelový plech o síle 4 mm
Obložení spalovací komory: šamotové cihly
Litinový rošt spalovací komory
Komínová klapka
Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem
Prosklená dvířka topeniště
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S TROUBOU |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Rozměry trouby (Š x H x V): | 34 x 37 x 19 cm |
| Maximální délka polena: | 36 cm |
| Maximální výkon: | 12 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 97 kg |
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Boční obložení z keramických obkladů. Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Litinový rošt. Kovové dveřní kliky. Obložení topeniště šamotové cihly
Krbová kamna PRITY s pečící troubou. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení topeniště šamotové desky.
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Potěšení smyslů. Takové je spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50 cm polena a trouba s roštem. V dolní...
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 4-5 mm. Obložení topeniště vermikulit. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka...
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
