Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 55 De Lux - levý
Kód: 8606020942904Související produkty
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 755 x 965 x 612 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 550 x 195 x 540 mm |
| hmotnost: | 98 kg |
| jmenovitý výkon: | 6,32 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | palivové dřevo / hnědé uhlí / ekobrikety |
| energetická třída | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 98 kg |
| EAN: | 8606009937334 |
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska....
Barevné provedení černá. Pečící trouba. Umístění trouby vlevo. Umístění kouřovodu vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Keramické sklo dvířek spalovací komory, odolné teplotám do 850 °C
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Barevné provedení: červená burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Horní deska: 6 mm ocel. Barva: hnědá.
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Pečící trouba na pravé straně. Retro vzhled na nožíčkách. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
