THORMA OKONOM 85 FIKO DE LUXE bílý levý - sporák na tuhá paliva
Kód: 12031145Související produkty
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka...
Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují teplotu hoření....
Boční obložení z keramických obkladů. Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Litinový rošt. Kovové dveřní kliky. Obložení topeniště šamotové cihly
Detailní popis produktu
| Model | OKONOM 85 FIKO De Luxe bílý levý |
| Typové číslo | F9313712061 |
| Jmenovitý výkon | 7 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 3,5 až 10,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 82 až 205 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | plech |
| Barva základní | černá |
| Barva pláště | bílá |
| Druh povrchu | smalt |
| Typ plotny | varná plotna z ocelového plechu |
| Odkládací prostor na dřevo | přístupný vyjížděcí odkládací prostor |
| Uchycení dveří trouby | demontovatelné dvířka pro snadné čištění |
| Typ dveří trouby | prosklené dveře trouby s teploměrem |
| Držák na sušení | ne |
| Rozměr - výška | 850 mm |
| Rozměr - šířka | 850 mm |
| Rozměr - hloubka | 600 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 120 mm |
| Umístění kouřovodu | boční, horní, zadní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 640 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěná briketa, hnědouhelná briketa |
| Spotřeba paliva - drevo | 2,2 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,9 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 25 cm |
| Maximální obvod polen | 25 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 79,6 % |
| Účinnost - pro brikety | 78,70 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | prikládací dvířka nejsou prosklená |
| Velikost skla výška | prikládací dvířka nejsou prosklená |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 180 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 116 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ano |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 600 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 300 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 300 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 100 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 125 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | skladem |
| Dodávané příslušenství | smaltovaný pekáč; smaltovaný plech k pečení;mřížka |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 125 kg |
Kuchyňský sporák Okonom 85 Fiko DeLuxe má jmenovitý výkon 7 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 82 až 205 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2.4 kg suchého dřeva za...
Kuchyňský sporák Okonom 85 Fiko DeLuxe má jmenovitý výkon 7 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 82 až 205 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2.4 kg suchého dřeva za...
Krbový sporák Zvezda s teplovodním výměníkem. Praktický otevřený prostor pro skladování dřeva. Barva: černa a šedá.
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Litinová horní deska. Barva: hnědá.
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku vlevo. Komínový vývod horní, vlevo. Horní deska 6 mm ocel. Barva hnědá.
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Barevné provedení slonová kost. Pečící trouba. Umístění trouby vlevo. Umístění kouřovodu vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
