Krbová kamna s troubou PRITY FM D
Kód: 997--MAM-567571199-Související produkty
Krbová stavebnice Adonis II v sobě skrývá krbovou vložkou Jonava IV. Velké plochy a ostré hrany budou slušet každému modernímu interiéru.
Krbová stavebnice Genf II s krbovou vložkou Jonava IV je klasickým krbem, na který by se pravý gentleman nestyděl odložit skleničku whisky. Římsa je zhotovena z imitace...
Krb můžete mít i v menší místnosti. Naše krbová stavebnice Pinus II má hloubku jen cca 40 cm. Uvnitř najdete vložku Pinus AL se smaltovanými dvířky odolnými vůči poškrábání a...
Rohová krbová stavebnice Pinus II v sobě ukrývá krbovou vložkou Pinus AL se smaltovanými dvířky a velkou prosklenou plochou. Rohové provedení umožní využít i poslední centimetry...
Detailní popis produktu
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska: ocelový plech o síle 4 mm
Obložení spalovací komory: šamotové cihly
Litinový rošt spalovací komory
Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem
Prosklená dvířka topeniště
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S TROUBOU |
|---|---|
| Hmotnost: | 99 kg |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Rozměry trouby (Š x H x V): | 33 x 37 x 19 cm |
| Maximální délka polena: | 36 cm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 49 x 43 x 31 cm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Energetická účinnost: | 78% |
| Nominální výkon do prostoru: | 12 kw |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 101 kg |
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Retro design. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště. Obložení topeniště šamotové cihly. Litinový rošt na dno topeniště.
Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují teplotu hoření....
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Krbová kamna PRITY s pečící troubou. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení topeniště šamotové desky.
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 4-5 mm. Obložení topeniště vermikulit. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka...
Boční obložení z keramických obkladů. Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Litinový rošt. Kovové dveřní kliky. Obložení topeniště šamotové cihly
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
