Krbová kamna VICTORIA Opal Lux-w
Kód: 7091--MAM-494160238-Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Detailní popis produktu
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Kovová dveřní klika
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 99 kg |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Předepsaný tah komína (min.): | 10,8 Pa |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 1,5 kg/hod. |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 36 x 20 x 34 cm |
| Maximální výkon: | 5 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Energetická třída: | A |
| Ekodesign: | Ano |
| Hmotnost: | 99 kg |
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
