Krbová kamna VICTORIA Toledo
Kód: 7104--MAM-503117625-Související produkty
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Detailní popis produktu


- Velká prosklená dvířka topeniště
- Elegantní design
- Barva: grafitově šedá
- Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
- Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
- Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
- Litinový rošt na dně spalovací komory
- Těsnění dvířek ze skelných vláken
- Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
- Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
- Prostor pro uskladnění dřeva
- Kovová dveřní klika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 72 kg |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Energetická účinnost: | 83% |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 2,02 kg/hod. |
| Předepsaný tah komína (min.): | 12 Pa |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 34 x 23 x 42 cm |
| Nominální výkon: | 7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Hmotnost: | 72 kg |
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Korpus vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
