Krbová kamna PRITY VERSO Lheia
Kód: 2861--MAM-532870021-Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní elegantní design
Prostor pro ukládání dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 73 kg |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 8 kW |
| Hmotnost: | 73 kg |
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Tradiční krbová kamna v elegantním designu. Praktický odkládací prostor.
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Externí přívod vzduchu. Energetická třída A. Ekodesign.
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Panoramatická krbová kamna. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C. Litinový rošt na dně spalovací komory....
Krbová kamna VICTORIA Modena
Elegantní moderní design. Černá barva.
Korpus vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly
Krbová kamna VERSO 1
Moderní krbová kamna. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
