Haas+Sohn FORESTA krbová kamna - černá, dekor dřevo
Kód: 0470815100000--HAASSouvisející produkty
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Výkon: | 2.7 - 8.1 kW |
| Rozměry: | 690 / 610 / 373 mm |
| Hmotnost: | 74 kg |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Účinnost: | 76% |
| Vytápěcí schopnost: | 146 m3 |
| Palivo: | dřevo |
| Energetická třída: | A |
Kousek lesa doma
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna oživují prvky s dřevěným dekorem a proto dostala název FORESTA. Prostě můžete mít doma kousek s vůní lesa.
Krbová kamna mají terciární spalování. Všechny tři přívody vzduchu do topeniště ovládáte pouze jedním regulátorem EASY CONTROL, který najdete ve spodní části dvířek – malá páčka s dřevěným zakončením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 74 kg |
| EAN: | 0470815100000 |
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Rohová krbová kamna. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek,...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C.
Krbová kamna Prity WD vysokým výkonem. Praktický prostor ve spodní částí pro uskladnění dřeva.
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Při pohledu na krbová kamna Skarnes, se vám nejspíše vybaví vřes, zelené louky a barevné rybářské domky. Bytelná litinová dvířka nabízí velkou prosklenou plochu, vhod přijde...
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
-
3D model pro použití k návrhu interiéru (ZIP)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
