Krbová kamna Hosseven 5071-P - černá
Kód: 8697420113926Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Detailní popis produktu
Moderní kamna do každé domácnosti nebo chalupy, která jsou vyrobena z velmi kvalitních materiálů při použití nejmodernějších technologií v Turecku. Kamna mají výkon 10,05 kW, takže dokáží vytápět i větší rodinné domy.
Prosklení: boční / čelní / boční
Spalování: primární / sekundární / terciální
Pohyblivé táhlo roštu
Druh ohřevu: konvenční/záření (70/30%)
| Parametry: | |
| rozměry š/h/v: | 704 x 380 x 900 mm |
| rozměr topeniště š/h/v: | 638 x 238 x 355 mm |
| hmotnost: | 104 kg |
| jmenovitý výkon: | 10,05 kW |
| účinnost 82,03 % | |
| průměr kouřovodu: | 130 mm |
| vývod kouřovodu: | horní |
| palivo: | palivové dříví, ekobrikety |
| max.délka polena: | 53 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 104 kg |
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Kamna Fenix přinášejí do vašeho domova nejen teplo, ale i styl. Díky modernímu designu s černým plechovým obkladem a trojitým prosklením se stanou středobodem každého interiéru.
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Hosseven |
|---|---|
| Adresa : | Barakfakih Mahallesi 10. Cadde No:2 Kestel / BURSA / TÜRKİYE |
| E-mail : | hosseven@hosseven.com.tr |
