Jotul F 500 ECO SE IVE - litinová krbová kamna
Kód: 30051649Související produkty
Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném kachlovém oděvu, určitě potěší milovníky pohledu do plamenů s...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Detailní popis produktu
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru. Volitelné příslušenství za příplatek: 150UNI0000 - adaptér UNI 490,-CZK, 51012164 - sada pro externí přívod vzduchu, průměr 100 mm, délka 1 m 2 690,-CZK, 50012992 - mastková horní deska 5 790,-CZK ( v případě zájmu připište do poznámky u objednávky ).
- Dvoustupňové spalování CB
- Možnost připojení přívodu externího vzduchu
- Zadní nebo horní vývod kouřovodu
- Kvalitní norská litina
- Systém oplachu horkým vzduchem, díky němuž zůstává sklo stále čisté
| Technická specifikace: | |
| Hmotnost: | 200 kg |
| Max. délka polen: | 50 cm |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Účinnost: | 82% |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Nominální výkon: | 8,8 kW |
| Barevné provedení | smalt slonová kost |
| Rozměry (VxŠxH): | 732 x 793 x 713 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 kg |
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Litinová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Při pohledu na krbová kamna Skarnes, se vám nejspíše vybaví vřes, zelené louky a barevné rybářské domky. Bytelná litinová dvířka nabízí velkou prosklenou plochu, vhod přijde...
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Jotul AS |
|---|---|
| Adresa : | Festningsveien 2, 1678 Krakeroy (Fredrikstad), Norsko |
| E-mail : | jotul@jotul.com |
