Jotul F 400 ECO SE BP - litinová krbová kamna
Kód: 30036897Související produkty
Detailní popis produktu
Jøtul F 400 jsou pořádně velká kamna s rozměrným topeništěm, které pojme polena dlouhá až 50 cm. Model je vybavený velkým popelníkem se samostatnými dvířky, díky nimž je vybírání popela hračka. Jiskry a uhlíky z topeniště zachytí praktický límec. Kamnům dominují velká prosklená dvířka, která umožňují dokonalý výhled na oheň. Jsou vyzdobená elegantním vzorem, který kopíruje siluetu norského pobřeží. Volitelné příslušenství za příplatek: 150UNI0000 - adaptér UNI 360,-CZK, 50012842 - adaptér pro externí přívod vzduchu 1 890,-CZK ( v případě zájmu připište do poznámky u objednávky ).
- Dvoustupňové spalování CB
- Možnost připojení přívodu externího vzduchu
- Délka polen až 50 cm
- Popelník se samostatnými dvířky a límec
- Kvalitní norská litina
- Dvířka s velkým prosklením pro dokonalý výhled na oheň
- Jednoduché ovládání
| Technická specifikace: | |
| Hmotnost: | 158 kg |
| Max. délka polen: | 50 cm |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Účinnost: | 84% |
| Vývod kouřovodu: | Horní a zadní |
| Nominální výkon: | 7 kW |
| Barevné provedení | černý lak |
| Rozměry (VxŠxH): | 727 x 670 x 597 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 158 kg |
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C.
Krbová kamna z ocelového plechu. Maximální topný výkon 7 kW. Barva tmavě šedá. Boční obložení keramické dlaždice
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Velká prosklená dvířka topeniště. Elegantní design. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Retro vzhled. Barva: černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna VERSO Kara
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Velká prosklená dvířka topeniště. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Krbová kamna v moderním designu s vysokým výkonem. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek poskytuje komfortní přikládaní topiva.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Jotul AS |
|---|---|
| Adresa : | Festningsveien 2, 1678 Krakeroy (Fredrikstad), Norsko |
| E-mail : | jotul@jotul.com |
