Haas+Sohn LIVORNO krbová kamna - antracit, hnědý kámen
Kód: 0427515400000--HAASSouvisející produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Detailní popis produktu
Rozjasní domácnost
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná kombinace tělesa v barvě antracitu a obkladu hnědý kámen.
Při přikládání se bude hodit úložný prostor na dřevo. V pícce nad dvířky udrží krbová kamna Livorno v teple třeba šálek čaje. Pak už stačí jenom zapadnout do křesla a relaxovat.
| Parametry: | |
| Účinnost: | 81 % |
| Výkon: | 2.4 - 7.4 kW |
| Rozměry: | 1027 / 550 / 432 mm |
| Hmotnost: | 141 kg |
| Vývod kouřovodu: | vrchní, průměr 150 |
| Minimální tah komína: | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost: | 133 m3 |
| Použitelné palivo: | Kusové dřevo |
| Energetická třída: | A+ |
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Krbová kamna GLOW sice svými rozměry nezaberou mnoho prostoru, ale spolehlivě ho vyplní teplem a příjemným pohledem do ohně. Elipsovitý tvar plechového opláštění vynikne v rohu...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Kamna Fenix přinášejí do vašeho domova nejen teplo, ale i styl. Díky modernímu designu s černým plechovým obkladem a trojitým prosklením se stanou středobodem každého interiéru.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
