Haas+Sohn NORDBY krbová kamna - černá, woodstone
Kód: 0422017500000--HAASSouvisející produkty
Volitelné příslušenství ke krbovým kamnům Haas+Sohn. Box na dřevo ke kamnům NORDBY.
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
Úzká a elegantní – s hloubkou pod 40 cm
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny stačí pouhých 5 cm. Navíc si můžete vybrat mezi zadním a vrchním napojením kouřovodu. Krbová kamna Nordby zdobí elegantní půlměsíc z přírodního kamene v provedení “Woodstone Prestige” (pískovec) nebo “Speckstein Antik” (mastek hrubý povrch). Nově také ve variantě "Denim Blue". Jako volitelné příslušenství lze dokoupit boční box na dřevo.
Z boku mají krbová kamna Nordby ovladač systému Easy Control. Hoření díky němu můžete ovládat pouze jedním regulátorem.
Pokud chcete zažít krásný pohled do ohně u tohoto modelu, doporučujeme strávit víkend nebo dovolenou v apartmánu Jupiter.
Tato krásná kamna si vybrali i architekti Petr Portych, Ondřej Zdvomka a sochař Sebastian Wojnar do proměny chatky ve Vepříkově v druhé sérii pořadu České chaty snů.
| Parametry: | |
| Výkon: | 2.0 - 6.4 kW |
| Rozměry: | 1025 / 701 / 367 mm |
| Hmotnost: | 174 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Účinnost: | 80 % |
| Vytápěcí schopnost: | 113 m3 |
| Palivo: | dřevo, uhelné a dřevěné brikety |
| Energetická třída: | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 174 kg |
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna Masterflamme díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu,...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Krbová kamna VERSO Theia, černá
krbová kamna
krbová kamna
krbová kamna
-
energetický štítek (PDF) (199.5 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
-
3D model pro použití k návrhu interiéru (ZIP)
-
dokumentace produktu (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
