ECHO DCS-310 - aku řetězová pila

Kód: 000015790200
Značka: ECHO
ZDARMAZDARMA
DCS 310 R 1
4 995 Kč 4 128 Kč bez DPH
Skladem

DCS-310 je součástí řady nářadí Garden+, vytvořené pro zahradní nadšence a farmáře. Funkce jsou navrženy tak, aby úkony jako prořezávání, čištění a příprava palivového dříví byly bezproblémové a zábavné. Nízká hmotnost a kompaktní design je doplněn výkonným bezkomutátorovým motorem s elektronickým řízením točivého momentu, který zvyšuje rychlost motoru během řezání, optimalizuje výkon a prodlužuje dobu chodu. Pokaždé snadné startování. Žádné šňůry, žádné palivo, žádné potíže. Jednoduše se připojte a pustíte se do práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DCS-310 je součástí řady nářadí Garden+, vytvořené pro zahradní nadšence a farmáře. Funkce jsou navrženy tak, aby úkony jako prořezávání, čištění a příprava palivového dříví byly bezproblémové a zábavné. Nízká hmotnost a kompaktní design je doplněn výkonným bezkomutátorovým motorem s elektronickým řízením točivého momentu, který zvyšuje rychlost motoru během řezání, optimalizuje výkon a prodlužuje dobu chodu. Pokaždé snadné startování. Žádné šňůry, žádné palivo, žádné potíže. Jednoduše se připojte a pustíte se do práce. Elektronická řetězová brzda zvyšuje bezpečnost obsluhy a kompaktní design poskytuje vysokou manévrovatelnost a snadné použití. S hmotností pouhých 3,3 kg je to jedno z nejlehčích nářadí v naší řadě.
Nízká hlučnost, nízké vibrace, žádné emise, snadná obsluha.

Akumulátory Garden+ jsou kompatibilní se všemi akumulátorovými stroji ECHO Garden+, lze tedy 2 Ah a 4 Ah akumulátor mezi jednotlivými stroji vyměňovat.

2 Ah akumulátor umožňuje provoz až 24 min. Při použití 4 Ah akumulátoru se provozní doba prodlouží až na 41 min.

Na celou produktovou řadu strojů Garden+ nabízíme naši 2+1 spotřebitelskou záruku. Každý stroj této řady má standardní záruční dobu 2 roky, a po jeho zaregistrování na www.echobaterrytool.com dostanete další rok záruky navíc.

Záruka na akumulátor 2 roky (bez registrace).

BATERIE ANI NABÍJEČKA NEJSOU SOUČÁSTÍ

SPECIFIKACE

 

 

  • Napětí: 36 V
  • Lišta: 30 cm
  • Hmotnost pily bez akumulátoru vodící lišty, řetězu a řetězového oleje: 3,3 kg
  • Nádrž na olej na mazání řetězu: ... ml
  • Lišta: ECHO 1,1 mm (0,043 palce)
  • Řetěz: Rozteč 3/8", OREGON 90PX, 45 článků
  • Mazání: Automatické olejové čerpadlo
  • Akumulátor: Li-Ion, 40 V (jmenovitý 36V)
  • Doba nabíjení 4Ah akumulátoru: 120 min

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY
Hmotnost: 3.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více