AKU řetězová pila AL-KO Energy Flex CS 4030
Kód: 113616--MAM-409185295-Související produkty
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Detailní popis produktu
Popis
- silný řezný výkon a dlouhá životnost díky originální liště a řetězu Oregon
- Model řady EnergyFlex, tedy bez akumulátoru a nabíječky
- snadné napnutí řetězu bez nářadí
- automatické mazání řetězu s kontrolním průzorem v olejové nádrži
- Bezpečnost zajišťuje systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.45 kg |
| EAN: | 4003718058512 |
| Délka lišty / držadla: | 30 cm |
| Výkon: | Li - Ion 36 V |
| Volitelné baterie ( nejsou součástí ): | 2,5 Ah / 4,0 Ah / 5,0 Ah / 8,0 Ah |
| Objem oleje v nádrži: | 180 ml |
| Pilový řetěz: | 3/8" / 91P045E |
| Rychlost řetězu: | 16,5 m / s |
| Napínání řetězu: | bez nářadí |
| Mazání řetězu: | automatické |
| Brzda řetězu: | ANO |
S akumulátorovou elektrickou pilou RURIS 2524e budete mít užitek z výkonného a všestranného pomocníka při řezání. Pila je vybavena bezkomutátorovým elektromotorem a 20 V Li-Ion...
Akumulátorová pila s nejlepším řezným výkonem ve své třídě poskytuje díky pokročile řízenému motoru řezný výkon jako benzínová pila o objemu 35–40 cm³. Bezkartáčový motor...
Perfektní AKU pila, se kterou v naprosté tichosti pořežete dříví do krbu. Je i ideální pomocník na prořezávání stromů nebo vyřezávání náletů.
Perfektní řez v jakékoliv výšce, bez emisí a nezávisle na elektrické síti - v obvyklé AL-KO kvalitě. To představuje lehký a obratný odvětvovač z řady EASY FLEX.
Pokud hledáte výkonnou řetězovou pilu s komfortem akumulátorového provozu, která zvládne běžnou i náročnější práci kolem domu, na zahradě nebo při přípravě palivového dříví, pak...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Cramer 48MCS je 48V výkonná akumulátorová prořezávací pila, která byla navržena pro použití na zahradě. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci a silnému výkonu...
Cramer 82CS24 je 82V vysoce výkonná a lehká akumulátorová řetězová pila, která byla navržena speciálně pro profesionály. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci...
Lehká aku řetězová pila ECHO DCS-2500 je bateriová verze benzínového modelu ECHO CS-2511WES, která poskytuje stejný výkon, přičemž váží pouze 2,0 kg. Tím se stává nejlehčí...
Cramer 48PS je 48V výkonná akumulátorová vyvětvovací pila, která byla navržena pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řez díky robustní konstrukci,...
TENTO STROJ POUZE NA 40V OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do...
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
Akumulátorová řetězová pila solo by AL-KO CS 3635 kombinuje ekologické řezání bez výfukových plynů, vysokou volnost pohybu díky svému štíhlému tvaru bez jakýchkoli kabelů a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
