VeGA 40ST13 - akumulátorový vyžínač 40 V
Kód: 0340ST13Související produkty
Elektrický strunový vyžínač Proteco je pomocník, s jehož pomocí docílíte k precizně upravenému trávníku. Motor o výkonu 280 W a průměr strihu 22 cm zajistí efektivní práci na...
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Detailní popis produktu
- Travní vyžínač VeGA 40ST13 od firmy VeGA výrazně ušetří čas při vašich zahradních pracích.
- Nastavitelná žací hlava je přizpůsobena pro náročné pracovní podmínky, jako je šikmý trávník, zastřihávání 90 stupňů….atd.
- Velká inovace, poskytuje dobrý výkon, snadné čištění s pohodlnou obsluhou.
- Možnost zavěšení vyžínače na zeď výrazně usnadňuje skladování.
Dodáváno bez baterie a rychlonabíječky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8595557907657 |
| Baterie: | Li - ion, 40 V |
| Kapacita baterie: | 2,5 Ah |
| Motor: | 350 W bezuhlíkový |
| Pracovní záběr: | 330 mm |
| Otočná rukojeť: | ANO |
| Otáčky: | 7000 RPM |
| Struna: | 1,6 mm |
Akumulátorový vyžínač přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Bez výfukových plynů a extrémně tichý, šikovný zahradní vyžínač na baterie odvede svou...
Model Cramer 82T10 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D a variabilní...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
