WAMSLER KAMINO OF 604 CLASSIC krbová kamna - černá
Kód: 597052Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
Volně stojící krbová kamna s povrchovou úpravou černý smalt. Vývod kouřovodu je zadní. Vhodným topivem je dřevo a hnědé uhlí.
Vlastnosti:
- Jmenovitý výkon 6 kW
- Litinová dvířka a horní deska
- Smaltovaný plášť
- Šamotové topeniště
- Zadní připojení kouřovodu: 120 mm
- V x Š x H: 709 x 444 x 367 mm
- Pro nepřetržité použití
- Palivo: dřevo, hnědé uhlí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 84.5 kg |
| Výkon: | 6.0 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | zadní |
| Vytápěcí schopnost: | 116 m3 |
| Celkové rozměry v x š x h: | 709 x 444 x 367 mm |
| Rozměry topeniště š x h x v: | 350 x 200 x 320 mm |
| Palivo: | dřevo, hnědé uhlí |
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Volně stojící krbová kamna s povrchovou úpravou černý smalt. Vývod kouřovodu je zadní. Vhodným topivem je dřevo a hnědé uhlí.
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Krbová kamna SVT-Wamsler OF 804 Kamino černý Classic mají jmenovitý výkon 8 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 182 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Elegantní moderní design. Černá barva.
Tradiční krbová kamna v elegantním designu. Praktický odkládací prostor.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Malá praktická krbová kamna v černé barvě. Kovové dveřní kliky. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Litinová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna VERSO Ina výkon: 8 kW
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | WAMSLER European Company SE |
|---|---|
| Adresa : | 3104 Salgótarján, Hősök útja 49., Hungary |
| E-mail : | wamsler@jbpindustries.com |
