WAMSLER KAMINO OF 604 TRENDY - krbová kamna
Kód: 687247Související produkty
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Detailní popis produktu
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou kontrolou kvality se stala jedním z předních výrobců kamen a sporáků na pevná paliva v Evropě.
- Krbová kamna KAMINO OF 604 Trendy kašmír jsou kamna od tradičního evropského výrobce kamen a sporáků na tuhá paliva.
- Jsou vhodná pro vytápění jak pro vaše chaty, chalupy, tak pro stylově zařízené domy.
- Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO mají výkon 6 kW.
- Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 116 m3, při spotřebě paliva 1.5 až 3 kg za hodinu, doba hoření 10 hodin, maximální délka polen je 30 cm
- Kombinují v sobě kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy.
- Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí kolem vás.
- Jsou vyrobeny z kvalitních litinových dílů s prosklenými litinovými dvířky a mají hluboké spalovací prostory z kvalitních šamotů.
- Díky velkým přikládacím dvířkům je možné palivo jako dřevo, hnědé uhlí velmi snadno naložit.
- Kamna jsou vybavena primárním i sekundárním přívodem vzduchu, které je možno dle druhu paliva regulovat a umožní efektivní ekologické spalování.
- Kamna slouží k nepřetržitému provozu po dobu 24 hodin.
- Povrchová úprava kamen je opatřena topenářským vypalovacím lakem. *Na vrchní litinové plotně kamen je možný ohřev potravin.
- Minimální tah komína 12 Pa.
- Teplota spalin na výstupu je 320 st.C, hmot. Průtok spalin 7,1 g/s
- Kamna jsou vyrobena z kombinace litiny a plechu. Litinová je horní deska, přední strana a výstupní hrdlo. Zbytek je ocelový plech.
- Spalovací komora je vyložena šamotem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Výkon: | 6.0 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | zadní |
| Vytápěcí schopnost: | 116 m3 |
| Celkové rozměry v x š x h: | 750 x 441 x 336 mm |
| Rozměry topeniště š x h x v: | 350 x 190 x 325 mm |
| Palivo: | dřevo, hnědé uhlí |
Volně stojící krbová kamna s povrchovou úpravou černý smalt. Vývod kouřovodu je zadní. Vhodným topivem je dřevo a hnědé uhlí.
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Volně stojící krbová kamna s povrchovou úpravou černý smalt. Vývod kouřovodu je zadní. Vhodným topivem je dřevo a hnědé uhlí.
WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Kamna dílenská - chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků...
Krbová kamna VERSO 2
Krbová kamna GLOW sice svými rozměry nezaberou mnoho prostoru, ale spolehlivě ho vyplní teplem a příjemným pohledem do ohně. Elipsovitý tvar plechového opláštění vynikne v rohu...
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo lesklé černé tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává...
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | WAMSLER European Company SE |
|---|---|
| Adresa : | 3104 Salgótarján, Hősök útja 49., Hungary |
| E-mail : | wamsler@jbpindustries.com |
