WAMSLER COLORADO krbová kamna - béžová
Kód: 349538Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném kachlovém oděvu, určitě potěší milovníky pohledu do plamenů s...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Výkon kamen: | 5 kW |
| Palivo: | Dřevo,uhlí,uhelné brikety |
| Spotřeba paliva: | 0,8-1,5 kg/h |
| Systém spalování: | dvojí |
| Vytápěný prostor: | 88 m3 |
| Rozměry v x h x š: | 881 x 341 x 291 mm |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Připojení kouřovodu: | zadní |
| Výška do středu kouřovodu: | 763 mm |
| Potřebný komínový tah (Pa): | 12 Pa |
| Účinnost: | 75 - 80% |
| Max. délka polen: | 30 cm |
| Váha: | 51,5 kg |
Kamna dílenská-chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků.
WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy.
Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.
Jsou vyrobeny z pevné litiny a jejich velmi prostorný spalovací prostor ze žáruvzdorných šamotových dílů je osazen prosklenými dvířky. Díky velkým přikládacím dvířkům je možné palivo jako dřevo, brikety, uhlí velmi snadno naložit. Tato kamna jsou vybavena primárním i sekundárním přísunem vzduchu, které je možno dle druhu paliva nastavit.
Dvoustupňové spalování u kamen WAMSLER je samozřejmostí , které nám umožní efektivní ekologické spalování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51.5 kg |
Kamna dílenská - chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Krbová kamna GLOW sice svými rozměry nezaberou mnoho prostoru, ale spolehlivě ho vyplní teplem a příjemným pohledem do ohně. Elipsovitý tvar plechového opláštění vynikne v rohu...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C.
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | WAMSLER European Company SE |
|---|---|
| Adresa : | 3104 Salgótarján, Hősök útja 49., Hungary |
| E-mail : | wamsler@jbpindustries.com |
