WAMSLER COLORADO krbová kamna - černá
Kód: 349534Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Výkon kamen: | 5 kW |
| Palivo: | Dřevo,uhlí,uhelné brikety |
| Spotřeba paliva: | 0,8 - 1,5 kg/h |
| Systém spalování: | dvojí |
| Vytápěný prostor: | 88 m3 |
| Rozměry v x h x š: | 881 x 341 x 291 mm |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Připojení kouřovodu: | zadní |
| Výška do středu kouřovodu: | 763 mm |
| Potřebný komínový tah (Pa): | 12 Pa |
| Účinnost: | 75 - 80% |
| Max. délka polen: | 30 cm |
| Váha: | 51,5 kg |
Kamna dílenská-chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků.
WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.
Jsou vyrobeny z pevné litiny a jejich velmi prostorný spalovací prostor ze žáruvzdorných šamotových dílů je osazen prosklenými dvířky. Díky velkým přikládacím dvířkům je možné palivo jako dřevo, brikety, uhlí velmi snadno naložit. Tato kamna jsou vybavena primárním i sekundárním přísunem vzduchu, které je možno dle druhu paliva nastavit.
Dvoustupňové spalování u kamen WAMSLER je samozřejmostí , které nám umožní efektivní ekologické spalování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51.5 kg |
Kamna dílenská - chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Energetická třída A Ekodesign
Krbová kamna VERSO Rheia L
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Panoramatická krbová kamna. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C. Litinový rošt na dně spalovací komory....
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Litinová horní deska. Barva: černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami.
Rohová krbová kamna. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek,...
Krbová kamna VERSO 3
Korpus vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | WAMSLER European Company SE |
|---|---|
| Adresa : | 3104 Salgótarján, Hősök útja 49., Hungary |
| E-mail : | wamsler@jbpindustries.com |
