VeGA VE24250 - benzínový vyžínač
Kód: 03VE24250Související produkty
Akumulátorový vyžínač RURIS 2024e nabízí optimální výkon, sníženou úroveň vibrací, dostupnost na těžko dostupných místech, spolehlivost, odolnost a zvýšený komfort při...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Akumulátorový vyžínač přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Bez výfukových plynů a extrémně tichý, šikovný zahradní vyžínač na baterie odvede svou...
Strunová sekačka 82V 1,5kW Model 82T15 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D...
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka - kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush, nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon,...
Velmi tichá strunová aku sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů...
Detailní popis produktu
Elegantní vzhled, lehká konstrukce
- robustní vodící tyč náhonu
- ideální délka a poloměr zakřivení vodící tyče – bezchybná ergonomie
- antivibrační rukojeť s možností dvojího úchopu pro maximální pohodlí při práci
- Automatická strunová hlava pro snadné nastavení struny při práci lehkým úhozem o zem
Motor
- silný 25 cm3 motor kde kliková hřídel je uložena ve dvou ložiscích – výrazně delší životnost motoru
- antivibrační uložení motoru u vyžínače VeGA pro vysoký komfort při práci
- pouze dvě polohy karburátoru pro intuitivní a snadný start
- půlená hřídel pro snadnou manipulaci a převoz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8595557905288 |
| Motor: | 2 - takt VeGA |
| Startování: | ruční, tahací startér |
| Výkon: | 25 ccm / 0,75 kW / 1 HP |
| Záběr: | 43 cm |
| Automatické odvíjení struny: | ANO |
| Půlená hřídel: | ANO |
Tato strunová sekačka na trávu je zahradní stroj často používaný pro zahradnické práce. Strunová sekačka je poháněná motorem o objemu 196 ccm je výkonná jednotka, kterou lze...
Benzínová strunová sekačka AMA DCN 565
Lehký vyžínač s odlehčeným startem a snadným ovládáním. Díky nízké hmotnosti určen primárně pro členité plochy a pro dožínání méně přístupných ploch. Určen pouze pro použití...
Kolový křovinořez je ideální pomocník při sečení větších ploch s výškou porostu až do 100 cm. Slouží pro udržování zanedbaných travních ploch a nebo pro rychlé nasečení pícnin...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
