VeGA 80CS14 - akumulátorová řetězová pila 80 V
Kód: 0880CS14Související produkty
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Detailní popis produktu
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k řezání kmenů či silných větví na palivové dřevo. Pila je vybavena kvalitní značkovou vodící lištou a pilovým řetězem OREGON.
Aku řetězová pila má výhody a vlastnosti elektrických pil - nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby. Pila je poháněna velmi spolehlivým 1200 W bezúhlíkovým motorem. Tento typ motoru má dlouhou životnost a je výkonný. Dále má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Zdrojem energie je kvalitní 80 V Li-ion baterie s kapacitou 2.0 Ah.
- pila je vybavena systémem pro snadnou a rychlou výměnu řetězu a mechanizmem pro snadné vypnutí řetězu
- automatické mazání řetězu prostřednictvím čerpadla
Dodáváno bez baterie a rychlonabíječky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595557907732 |
| Baterie: | Li - ion, 80 V |
| Kapacita baterie: | 2,0 Ah |
| Motor: | 1200 W bezuhlíkový |
| Pracovní lišta: | Oregon 350 mm |
| Řetěz: | Oregon 91PJ052X |
| Rychlost řetězu: | 17 m / s |
| Olejové čerpadlo: | automatické |
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...
VERDEMAX PE20 Aku jednoruční řetězová pila je ergonomická výborně sedí do ruky, usnadní práci jak v koruně stromu při prořezávání, odřezávání, odvětvování a zkracování. Je to...
Akumulátorová teleskopická vyvětvovací pila ECHO DPPT-2600LW řady X nabízí výjimečnou kombinaci lehké konstrukce, vysokého řezného výkonu a pokročilých uživatelsky přívětivých...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Cramer 82TCS15 je výjimečně lehká a výkonná řetězová pila s horní rukojetí navržená speciálně pro profesionální využití. Aby se minimalizovala hmotnost během používání, baterie...
Perfektní AKU pila, se kterou v naprosté tichosti pořežete dříví do krbu. Je i ideální pomocník na prořezávání stromů nebo vyřezávání náletů.
Akumulátorová řetězová pila Extol Industrial nabízí výkon srovnatelný s benzínovou pilou, ale bez...
AKU technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
DCS-3500 byla navržena pro profesionály i nadšence ve farmářských aktivitách. Výkonný bezkartáčový motor poskytuje výkon srovnatelný s benzínovou pilou o objemu 35 - 40 cm3 a...
Akumulátorová pila s motorem 20 V. Délka lišty 24,5 cm. Hmotnost 2,8 kg. Baterie a nabíječka není součástí balení.
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
