Riwall PRO RACS 3540i - řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V
Kód: AC42B1701038BSouvisející produkty
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Detailní popis produktu
RACS 3540i - řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V
- moderní výkonný a bezúdržbový motor PowerMax
- nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- převodovka zaručuje vysokou sílu stroje v řezu
- snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez nutnosti použití nářadí
- snadná vizuální kontrola stavu oleje
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích
- značková lišta i řetěz Oregon
- možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall
- 2 roky plná záruka na baterii-v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
- stroj bezpečně prošel všemi zkouškami německé prestižní zkušební organizace TÜV
- baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
PowerMax technology:
Nejnovější bezuhlíková technologie motorů přináší sílu, která byla dříve vyhrazena pouze benzínovým stojům. Oproti nim ale přináší řadu výhod – snadné startování, žádná údržba, žádné náklady na spotřební materiál (benzín, olej, filtry svíčky, apod.), tichý chod a nulové emise.
Princip: stator je umístěný na vnější straně motoru a rotor opatřený permanentními magnety se otáčí uvnitř. Díky tomu nejsou cívky tolik namáhány, odpadá brzdný efekt uhlíků a stejně tak nadměrná produkce tepla, ionizujících jisker i nebezpečí selhání konstrukce. Navíc je výrazně snadnější cívky motoru chladit, jejich umístění umožňuje celý motor zapouzdřit, teplo odvádět z jeho povrchu a vyhnout se zanášení celé sestavy včetně ložisek. Celá konstrukce je jednodušší a lehčí než klasický uhlíkový elektromotor.
Elektronická kontrola: síla, která otáčí hřídelí je kontrolována elektronicky. Díky tomu motor odebírá pouze tolik energie, kolik při daném zatížení potřebuje a navíc udržuje konstantní točivý moment. Máte tak stejně síly při malých i vysokých otáčkách a výdrž baterie se výrazně prodlužuje.
Vyšší účinnost motoru: vyšší otáčky motoru PowerMax, méně pohyblivých součástí, absence tření způsobená uhlíky a výrazně nižší zahřívání mají za následek navýšení výkonu oproti klasickým elektromotorům o 30 až 55%. Máte tak sílu, na kterou jste byli zvyklí jen u nejsilnějších elektrických nebo benzínových strojů.
Více komfortu: díky nové technologii bez uhlíků jsou motory PowerMax tišší než klasické elektromotory a mají až o 70% méně škodlivých vibrací. Práce se tak stává velmi pohodlná a příjemná.
Delší životnost: motory PowerMax jsou prakticky bezúdržbové a díky moderní bezuhlíkové koncepci a možnostem zapouzdření jsou velmi odolné jak proti rázům, které při práci se zahradní technikou běžně nastávají, tak proti vniknutí prachu apod. Jejich životnost je tak téměř dvojnásobná v porovnání s klasickými uhlíkovými motory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 8595123403811 |
| Typ motoru: | aku, 40 V, bezuhlíkový, PowerMax |
| Délka lišty: | 350 mm |
| Rychlost řetězu: | 10 m/s |
| Výdrž na jedno nabití: | 25/50/70 min (dle baterie) |
| Objem olejové náplně: | 0.16 l |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 40 V |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Brzda řetězu: | duální, mechanická + elektrická |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| Rozměry balení: | 470 x 240 x 300 mm |
Cramer 82TCS15 je výjimečně lehká a výkonná řetězová pila s horní rukojetí navržená speciálně pro profesionální využití. Aby se minimalizovala hmotnost během používání, baterie...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Akumulátorová ruční pila AL-KO PS 1815 SET poskytuje dokonalou oporu pro lehké přesné řezání a práce při údržbě zahrady. Všestranné použití jako 3 pilové listy na zpracování...
Akumulátorová pila s motorem 20 V. Délka lišty 24,5 cm. Hmotnost 2,8 kg. Baterie a nabíječka není součástí balení.
Cramer 48CS18 je 48V výkonná akumulátorová řetězová pila, která byla navržena pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci a silnému...
DCS-310 je součástí řady nářadí Garden+, vytvořené pro zahradní nadšence a farmáře. Funkce jsou navrženy tak, aby úkony jako prořezávání, čištění a příprava palivového dříví...
Cramer 48PS je 48V výkonná akumulátorová vyvětvovací pila, která byla navržena pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci a...
Cramer 48CS18 je 48V výkonná akumulátorová řetězová pila, která byla navržena pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci , silnému...
Aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
