THORMA BORGHOLM TOP KERAMIK černá/capuccino - kachlová kamna
Kód: 500.0000000157Související produkty
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Detailní popis produktu
| Model | BORGHOLM Keramik TOP |
| Typové číslo | F9473423210 |
| Jmenovitý výkon | 7 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 3,5 až 10,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 98 až 165 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | keramika |
| Barva základní | černá |
| Barva pláště | capuccino |
| Druh povrchu | kachle s glazurou |
| Rozměr - výška | 970 mm |
| Rozměr - šířka | 730 mm |
| Rozměr - hloubka | 340 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 150 mm |
| Umístění kouřovodu | zadní a horní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 790 ( po dolní hranu hrdla ) mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 10 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - drevo | 2,2 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,7 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 25 cm |
| Maximální obvod polen | 30 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 79 % |
| Účinnost - pro brikety | 79 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | 300 mm |
| Velikost skla výška | 300 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 306 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 261 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ne |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 400 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 400 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 500 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 300 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 130 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | skladem |
| Dodávané příslušenství | Ochranná rukavice, niklovaná okrasná klička |
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna vyrobená s kachlovým obkladem.
Krbová kamna Borgholm keramik mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 10.5 kW. Jsou doporučována pro vytápění prostoru 98 až 165 m3 při spotřebě 2.2 kg/hod suchého dřeva nebo 1.7 kg/hod uhelných briket. Účinnost kamen je 79%.
V těchto krbových kamnech lze spalovat kusové dřevo a dřevěné brikety.
Kamna sálají velmi příjemným teplem, což je dáno vlnovými délkami při vyzařování z keramického obkladu. Vzhledem k rozměrům kamen a možnosti dobré regulace výkonu můžete topit vždy tak, aby povrch kamen sálal příjemné teplo, a tedy nepřetápěl okolí kamen, jak se někdy stává u jednoduchých malých kamen, ve velké místnosti.
Krbová kamna Borgholm Keramik jsou určena pro vytápění jedné místnosti a přilehlých prostor. Jsou určena pro trvalé topení, nebo jako doplňkové topidlo do domácností a bytů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 130 kg |
Krbová kamna Borgholm keramik mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 10.5 kW. Jsou doporučována pro vytápění prostoru 100 až 165 m3 při spotřebě 2.2 kg/hod...
Krbová kamna Prity WD vysokým výkonem. Praktický prostor ve spodní částí pro uskladnění dřeva.
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
