Krbová kamna s troubou VICTORIA Regina F-W
Kód: 7225--MAM-911889686-Související produkty
Krbová stavebnice Genf II s krbovou vložkou Jonava IV je klasickým krbem, na který by se pravý gentleman nestyděl odložit skleničku whisky. Římsa je zhotovena z imitace...
Necháte se unášet na vlnkách, prohřejete svůj domov teplým odstínem oranžové, nebo u vás zvítězí jednoduchost? LEVI se vám přizpůsobí. Vyberte si, jak má váš nový krb vypadat,...
Naše krbová stavebnice Dachstein s krbovou vložkou Malvik IV zaujme čistým, jednoduchým designem. Štíhlé provedení je vhodné i do menších interiérů. Je jen na vás, jakou barvou...
Rohová krbová stavebnice Pinus II v sobě ukrývá krbovou vložkou Pinus AL se smaltovanými dvířky a velkou prosklenou plochou. Rohové provedení umožní využít i poslední centimetry...
Krbovou stavebnici Arlberg z řady Home dodáváme s krbovou vložkou Jonava IV. Můžete se těšit na velké prosklení a bytelnou spalovací komoru.
Necháte se unášet na vlnkách, prohřejete svůj domov teplým odstínem oranžové, nebo u vás zvítězí jednoduchost? LEVI se vám přizpůsobí. Vyberte si, jak má váš nový krb vypadat,...
Krbovou stavebnici Ascim II dodáváme v surovém stavu. Díky tomu si jí můžete natřít podle svého vkusu. Hornímu dílu sluší bílá. Spodní díl, ve kterém lze také skladovat dřevo,...
Krbová stavebnice Adonis II v sobě skrývá krbovou vložkou Jonava IV. Velké plochy a ostré hrany budou slušet každému modernímu interiéru.
Krbová stavebnice Genf II s krbovou vložkou Jonava IV je klasickým krbem, na který by se pravý gentleman nestyděl odložit skleničku whisky. Římsa je zhotovena z imitace...
Kompletní sestava, černý korpus, opláštění: žula černá
Krb můžete mít i v menší místnosti. Naše krbová stavebnice Pinus II má hloubku jen cca 40 cm. Uvnitř najdete vložku Pinus AL se smaltovanými dvířky odolnými vůči poškrábání a...
Necháte se unášet na vlnkách, prohřejete svůj domov teplým odstínem oranžové, nebo u vás zvítězí jednoduchost? LEVI se vám přizpůsobí. Vyberte si, jak má váš nový krb vypadat,...
Detailní popis produktu
- Nerezová pečící trouba
- Externí přívod vzduchu
- Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
- Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují teplotu hoření
- Dvířka spalovací komory s keramickým sklem, odolné teplotám do 850 °C
- Dvířka trouby jsou vybavená teploměrem
- Litinový rošt ve spodní částí spalovací komory
- Těsnění dveří ze skelných vláken
- Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
- Kovové dveřní kliky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S TROUBOU |
|---|---|
| Hmotnost: | 126 kg |
| Šířka: | 512 mm |
| Hloubka: | 512 mm |
| Výška: | 962 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 406 x 400 x 370 mm |
| Rozměry trouby (Š x H x V): | 344 x 405 x 220 mm |
| Energetická účinnost: | 83,26 % |
| Spotřeba paliva (dřevo): | 2,76 kg/hod. |
| Hmotnost: | 126 kg |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Nominální výkon do prostoru: | 9 kW |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Energetická třída: | A+ |
| Trouba: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Barva: | černá |
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Boční obložení z keramických obkladů. Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Litinový rošt. Kovové dveřní kliky. Obložení topeniště šamotové cihly
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Potěšení smyslů. Takové je spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50 cm polena a trouba s roštem. V dolní...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Retro design. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště. Obložení topeniště šamotové cihly. Litinový rošt na dno topeniště.
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
