Haas+Sohn DALE krbová kamna s troubou - antracit
Kód: 0434715360000--HAASSouvisející produkty
Krbová stavebnice Adonis II v sobě skrývá krbovou vložkou Jonava IV. Velké plochy a ostré hrany budou slušet každému modernímu interiéru.
Necháte se unášet na vlnkách, prohřejete svůj domov teplým odstínem oranžové, nebo u vás zvítězí jednoduchost? LEVI se vám přizpůsobí. Vyberte si, jak má váš nový krb vypadat,...
Krbovou stavebnici Arlberg z řady Home dodáváme s krbovou vložkou Jonava IV. Můžete se těšit na velké prosklení a bytelnou spalovací komoru.
Krb můžete mít i v menší místnosti. Naše krbová stavebnice Pinus II má hloubku jen cca 40 cm. Uvnitř najdete vložku Pinus AL se smaltovanými dvířky odolnými vůči poškrábání a...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Výkon: | 4.0 - 8.1 kW |
| Rozměry: | 1296 / 780 / 453 mm |
| Hmotnost: | 230 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Účinnost: | 88 % |
| Vytápěcí schopnost: | 146 m3 |
| Palivo: | dřevo |
| Energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S TROUBOU |
|---|---|
| Hmotnost: | 230 kg |
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování...
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Retro design. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště. Obložení topeniště šamotové cihly. Litinový rošt na dno topeniště.
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Potěšení smyslů. Takové je spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50 cm polena a trouba s roštem. V dolní...
Krbová kamna s pečící troubou. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Krbová kamna PRITY s pečící troubou. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení topeniště šamotové desky.
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
-
3D model pro použití k návrhu interiéru (ZIP)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
