Sporák na tuhá paliva ABC CONCEPT 2 AIR L levá - nerez
Kód: ABC.0204781Související produkty
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Detailní popis produktu
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech interiérů. Sporák vyniká kvalitou zpracování. Systém oplachu skla a velmi čisté spalování udržuje po dlouhou dobu nerušený pohled do plápolajících plamenů.
| Parametry: | |
| Výkon: | 11,6 kW |
| Výkon ( min - max): | 5 - 12 kW |
| Účinnost: | 77,2% |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Maximální množství paliva dřeva: | 3,15 - 3,18 kg |
| Průměrný obsah CO při 13% O2: | 0,1495% |
| Emise výfukových plynů - dřevo: | 231,5°C |
| Palivo: | dřevo / uhlí / brikety |
| Rozměry dvířek topeniště (š x v): | 260 x 195 mm |
| Rozměry topeniště (š x v x h): | 275 x 290 x 305 mm |
| Velikost trouby v mm (š x v x h): | 420 x 230 x 410 mm |
| Rozměry šuplíku vnitřní (š x v x h): | 620 x 140 x 425 mm |
| Typ roštu: | nepohyblivý |
| Popelník: | Ano |
| Výška sporáku: | 850 mm |
| Šířka sporáku: | 1010 mm |
| Hloubka sporáku: | 535 mm |
| Hmotnost: | 190 kg |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní, boční |
| Materiál: | kotlová ocel, litina, nerez |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 190 kg |
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Barva: hnědá.
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Sklokeramická deska. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby vlevo. Komínový vývod: horní, vlevo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Krbový sporák Zvezda s teplovodním výměníkem. Praktický otevřený prostor pro skladování dřeva. Barva: černa a šedá.
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Litinová horní deska. Barva hnědá.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Keramické sklo dvířek spalovací komory, odolné teplotám do 850 °C
Barevné provedení červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ABC Proizvod |
|---|---|
| Adresa : | Miloša Obrenovića 2 , 31000, Užice, Srbsko |
| E-mail : | office@abcproizvod.rs |
