Scheppach Pilový řetěz 3/8" 40 článků ( lišta 10" ) - pro C-CS254-X
Kód: 7910300709Související produkty
Silný bezuhlíkový motor PowerMax spřažený s výkonným 20 V akumulátorem s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení, v balení obdržíte výkonnou baterii o...
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
TENTO STROJ POUZE NA 40V OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do...
Cramer 48MCS je 48V výkonná akumulátorová prořezávací pila, která byla navržena pro použití na zahradě. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci a silnému výkonu...
AKU vyvětvovací pila ECHO DPPF-310 byla navržena tak, aby zjednodušila práci, která často může být obtížná a někdy nebezpečná. Díky tomu můžete přesně ořezávat vysoké větve s...
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu. Velmi...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Detailní popis produktu
Pilový řetěz 3/8" 40 článků ( lišta 10" ) Kvalitní pilový řetěz se 40 články, roztečí 3/8 palce a tloušťkou vodícího článku 1,1 milimetru. Kompatibilní s aku řetězovými pilami Scheppach C-CS254-X.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PILOVÉ ŘETĚZY A LIŠTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Tloušťka vodícího článku: | 1,3 mm |
| Počet článků: | 53 |
| Délka lišty: | 350 mm |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Scheppach GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany |
| E-mail : | service@scheppach.com |
