Scheppach Pilový řetěz 14" LP-53 (3/8" 1,3 mm)
Kód: 7910300706Související produkty
AKU vyvětvovací pila ECHO DPPF-310 byla navržena tak, aby zjednodušila práci, která často může být obtížná a někdy nebezpečná. Díky tomu můžete přesně ořezávat vysoké větve s...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
S akumulátorovou elektrickou pilou RURIS 2524e budete mít užitek z výkonného a všestranného pomocníka při řezání. Pila je vybavena bezkomutátorovým elektromotorem a 20 V Li-Ion...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Aku řetězová pila solo by AL-KO CS 4235 kombinuje vysoký řezný a provozní výkon na profesionální úrovni. Kvalitní 35 cm lišta od prověřené značky Oregon nabízí se svým odolným...
Cramer 82PST39 82V profesionální teleskopická vyvětvovací pila je výkonná akumulátorová teleskopická hřídelová vyvětvovací pila pro profesionální použití, která nabízí...
Tato akumulátorová řetězová pila vás okouzlí svým štíhlým tvarem, nekompromisní výbavou a bezkabelovým napájením z akumulátoru Li-Ion bez emisí.
18 V bezuhlíkový motor poskytuje vysoce kvalitní výkon a delší dobu chodu, 10 cm lišta a řetěz ideální pro pro prořezávání, odvětvování a řezání zahradního odpadu. Vysoký točivý...
Cramer 48MCSX je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
Motorová pila neprodukuje výfukové plyny a můžete se volně pohybovat, protože není závislá na...
Cramer 48PS je 48V výkonná akumulátorová vyvětvovací pila, která byla navržena pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci a...
Detailní popis produktu
Jedná se o pilový řetěz na lištu o délce 14". Disponuje roztečí řetězu 3/8", 53 zuby a tloušťka vodícího článku je 1,3 mm.
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Scheppach GmbH Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany email: service@scheppach.com
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PILOVÉ ŘETĚZY A LIŠTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 4046664210078 |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Tloušťka vodícího článku: | 1,1 mm |
| Počet článků: | 52 |
| Délka lišty: | 350 mm |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Scheppach GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany |
| E-mail : | service@scheppach.com |
