Riwall PRO RALT 3040 - vyžínač s aku motorem 40 V
Kód: AT41B1701036BSouvisející produkty
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Detailní popis produktu
RALT 3040 - vyžínač s aku motorem 40 V
- kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush
- nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- snadné otočení hlavy pro funkci zarovnávání trávníků
- nastavitelný sklon hlavy pro práci pod keři, lavičkou apod.
- integrovaná ochrana proti poškození rostlin při sekání
- automatické odvíjení struny pouze lehkým úderem strunové hlavy o zem
- strunová hlava i struna s nízkou hlučností
- lehká a pevná vodící z hliníkových slitin
- nastavitelná výška rukojeti i délka vodící tyče pro různé výšky postav
- ergonomická protiskluzová rukojeť
- háček na zavěšení popruhu (popruh součást dodávky)
- baterie umístěná vzadu pro skvělé vyvážení stroje
- možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall
- 2 roky plná záruka na baterii-v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
- stroj bezpečně prošel všemi zkouškami německé prestižní zkušební organizace TÜV
- baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 8595123403859 |
| Typ motoru: | aku 40 V, uhlíkový, PowerBrush |
| Výdrž na jedno nabití: | 25/50/70 min (dle baterie) |
| Záběr struny: | 30 cm |
| Struna: | 2 x 1,5 mm |
| Typ strunové hlavy: | automaticky nastavitelná struna |
| Typ rukojeti: | tvar D, nastavitelná |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 40 V |
| Otáčky: | 7500 ot/min |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| Rozměry balení: | 1380 x 240 x 190 mm |
Strunová sekačka 82V 1,5kW Model 82T15 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D...
Model Cramer 82T10 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D a variabilní...
Akumulátorový vyžínač RURIS 2024e nabízí optimální výkon, sníženou úroveň vibrací, dostupnost na těžko dostupných místech, spolehlivost, odolnost a zvýšený komfort při...
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
DPAS-2600 představuje vrchol nejmodernější technologie baterií na trhu a vášeň a odbornost společnosti ECHO v oblasti výroby motorů. Chceme, aby naše bateriové produkty...
Tato aku strunová sekačka / křovinořez je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a...
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Vysekejte těžko dostupná místa s nástrojem, který je ultra lehký, výkonný a snadno se používá. DSRM-310 je součástí série Garden+ a je určen pro domácí uživatele a farmáře....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
