POWACG4462 - Pilový řetěz 20" (500mm) 78T - PREMIUM
Kód: POWACG4462--MAM-939892069-Související produkty
Řetězová pila 82V profesionální 2,7kW 82CS27 je lehká a výkonná akumulátorová řetězová pila pro profesionální použití, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a...
Pokud hledáte výkonnou řetězovou pilu s komfortem akumulátorového provozu, která zvládne běžnou i náročnější práci kolem domu, na zahradě nebo při přípravě palivového dříví, pak...
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
TENTO STROJ POUZE NA 40V OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do...
Lehká aku řetězová pila ECHO DCS-2500 je bateriová verze benzínového modelu ECHO CS-2511WES, která poskytuje stejný výkon, přičemž váží pouze 2,0 kg. Tím se stává nejlehčí...
AKU technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
S akumulátorovou elektrickou pilou RURIS 2524e budete mít užitek z výkonného a všestranného pomocníka při řezání. Pila je vybavena bezkomutátorovým elektromotorem a 20 V Li-Ion...
Výkonná akumulátorová řetězová pila Scheppach C-CS254-X je ideální volbou pro řezání palivového dřeva, úpravu keřů, ořezávání větví a další zahradní práce. Díky...
18 V bezuhlíkový motor poskytuje vysoce kvalitní výkon a delší dobu chodu, 10 cm lišta a řetěz ideální pro pro prořezávání, odvětvování a řezání zahradního odpadu. Vysoký točivý...
Akumulátorová řetězová pila AL-KO 18 V BOSCH KOMPATIBILNÍ PRO DŮM A ZAHRADU CS 1825 kombinuje solidní řezný výkon a vysokou volnost pohybu s bezemisním tichým pohonem. Díky...
OCS1830 - aku 18V řetězová pila ONE+ - Vysoce výkonný bezuhlíkový motor pro jedinečný zážitek z práce + 30 cm lišta a řetěz Oregon® . Automatický systém mazání pro pohodlí...
Detailní popis produktu
Tento pilový řetěz POWACG4462 od PowerPlus prvotřídní kvality má vylepšenou geometrickou ostrost. Jeho otočné články eliminují tření a zaručují velmi čistý řez. Řetěz je kompatibilní s motorovou pilou Powerplus POWXG10231. Tímto vysoce kvalitním řetězem lze vybavit i jiné řetězové pily s velikostí lišty 500 mm (20“).Obsah balení:
- 1x pilový řetěz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PILOVÉ ŘETĚZY A LIŠTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Délka řetězu: | 20" - 500 mm |
| Počet článků: | 78 |
| Drážka: | 1,5 mm / 0,058" |
| Rozteč: | 8,255 mm / 0,325" |
| Hmotnost: | 0,34 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
