POWACG4431 - Pilový řetěz 14" (350mm) 52T - PREMIUM
Kód: POWACG4431--MAM-885023454-Související produkty
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
18 V bezuhlíkový motor poskytuje vysoce kvalitní výkon a delší dobu chodu, 10 cm lišta a řetěz ideální pro pro prořezávání, odvětvování a řezání zahradního odpadu. Vysoký točivý...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Cramer 82TCS15 je výjimečně lehká a výkonná řetězová pila s horní rukojetí navržená speciálně pro profesionální využití. Aby se minimalizovala hmotnost během používání, baterie...
Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu. Velmi...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
VERDEMAX PE20 Aku jednoruční řetězová pila je ergonomická výborně sedí do ruky, usnadní práci jak v koruně stromu při prořezávání, odřezávání, odvětvování a zkracování. Je to...
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...
TENTO STROJ POUZE NA 40V OBJEVTE DUAL POWER. Zcela nový způsob dodávání energie do...
Řetězová pila 82V profesionální 2,7kW 82CS27 je lehká a výkonná akumulátorová řetězová pila pro profesionální použití, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a...
Cramer 48MCSX je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
Detailní popis produktu
Tento pilový řetěz POWACG4431 od PowerPlus prvotřídní kvality má vylepšenou geometrickou ostrost. Jeho otočné články eliminují tření a zaručují velmi čistý řez. Řetěz je kompatibilní s motorovou pilou Powerplus POWEG2010. Tímto vysoce kvalitním řetězem lze vybavit i jiné řetězové pily s velikostí lišty 350 mm (14“).Obsah balení:
- 1x pilový řetěz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PILOVÉ ŘETĚZY A LIŠTY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Délka řetězu: | 14" - 350 mm |
| Počet článků: | 52 |
| Drážka: | 1,3 mm / 0,05" |
| Rozteč: | 9,53 mm / 0,375" |
| Hmotnost: | 0,19 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
