POWACG3031 - Žací nůž pro křovinořezy 255mm pila
Kód: POWACG3031--MAM-483148123-Související produkty
Motorový plotostřih AGP HT 60 R je kvalitní a výkonný plotostřih pro všestranné použití při...
Výkonný motor a vysoká kapacita střihu pro práci i v hustém a starším porostu a na velkých plochách, snadné startování motoru, výborné vyvážení stroje.
Plotostřih s oboustrannou čepelí a otočnou rukojetí
Výkonný benzinový motor 2- takt o obsahu 26 ccm a výkonu 1,1 HP / 0,82 kW...
Motorový plotostřih s odlehčeným startem, vybaven antivibračním systémem a otočnou rukojetí. U tohoto stroje jistě oceníce přesnost střihu, nízkou váhu a při déle trvající práci...
Jedná se o plotostřih s odlehčeným startem (EFFORTLESS START). Vybaven otočnou rukojetí pro snadné použití a komfort obsluhy. Disponuje také regulací přesnosti střihu, která...
S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 55 cm noži ze speciální tvrzené...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 70 cm noži ze speciální tvrzené...
Nejlehčí jednostranné plotové nůžky s 834mm čepelí pro dokonalé zakončení.
Prodloužená tyč náhonu tohoto plotostřihu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje větší bezpečnost uživatele. Díky své...
Plotostřih AG5-HT75R je vybaven oboustrannou čepelí a otočnou rukojeťí
Výkonný profesionální dvoutaktní motor, dlouhé tenké japonské čepele broušené z obou stran, chlazení vzduchem a otočná zadní rukojeť, to jsou přednosti této novinky mezi...
Detailní popis produktu
Obsah balení:
- 1x žací nůž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOŽE A STRUNOVÉ HLAVY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| Průměr žacího nože: | 255 mm |
| Počet zubů: | 40 |
| Upínací otvor: | 25,4 mm |
| Tloušťka: | 1,25 mm |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
Tyto dvě cívky se strunou jsou určeny pro strunovou sekačku Powerplus DUAL POWER POWDPG7541a SET...
Univerzální žací hlava na plastové nože, balení obsahuje náhradní nože.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
