Krbová kamna TIM SISTEM DIANA - oranžová
Kód: 8606102615351Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 4,7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 56 kg |
| Palivo: | dřevo , dřevěné brikety |
| Celkové rozměry (V x Š x H): | 785 × 390 × 435 mm |
| Rozměry topeniště (V x Š x H): | 360 × 200 × 250 mm |
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant. Tim Sistem Diana Důležité upozornění !!! Doporučujeme, aby se během prvních 8 - 10 hodin použití ( 2 - 3 dny ) topilo mírně, aby se části z šedé litiny mohly přizpůsobit vysokým teplotám. Kamna Diana jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena, horní plotna a rošt jsou litinové , barevné boční stěny. Topeniště je obloženo šamotovou vyzdívkou tloušťky 30 mm ,Rošt topeniště je pohyblivý , Dvířka jsou vybavena ohnivzdorným sklem Robax - Schott.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 8606102615351 |
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant...
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant...
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší...
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
