Krbová kamna TIM SISTEM DIANA - červená
Kód: 8606102615382Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 4,7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 56 kg |
| Palivo: | dřevo , dřevěné brikety |
| Celkové rozměry (V x Š x H): | 785 × 390 × 435 mm |
| Rozměry topeniště (V x Š x H): | 360 × 200 × 250 mm |
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant. Tim Sistem Diana Důležité upozornění !!! Doporučujeme, aby se během prvních 8 - 10 hodin použití ( 2 - 3 dny ) topilo mírně, aby se části z šedé litiny mohly přizpůsobit vysokým teplotám. Kamna Diana jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena, horní plotna a rošt jsou litinové, barevné boční stěny. Topeniště je obloženo šamotovou vyzdívkou tloušťky 30 mm , Rošt topeniště je pohyblivý , Dvířka jsou vybavena ohnivzdorným sklem Robax - Schott.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 8606102615382 |
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant...
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant...
Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Retro vzhled. Barva: černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm.
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Litinová horní deska. Barva: černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami.
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
