Krbová kamna TIM SISTEM ČAROBNÁ PEC - červená
Kód: 8606029290365Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 6,9 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Palivo: | dřevo, dřevené brikety |
| Rozměry výrobku (v/š/h): | 835 x 490 x 510 mm |
| Rozměry topeniště (v/š/h): | 250 x 300 x 350 mm |
| Barva: | šedá |
| Barva: | červená |
| Hmotnost: | 49 kg |
Kamna ČAROBNÁ PEC jsou klasický výrobek s jednoduchou obsluhou,která vás velmi rychle zahřejí v každém interiéru. Kamna ČAROBNÁ PEC jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena,topeniště je obloženo šamotovo/vermikulitovou vyzdívkou,rošt topeniště je pohyblivý. Dvířka jsou vybavena ohnivzdorným sklem Robax - Schott.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 8606102615504 |
Kamna ČAROBNÁ PEC jsou klasický výrobek s jednoduchou obsluhou,která vás velmi rychle zahřejí v každém interiéru...
Kamna ČAROBNÁ PEC jsou klasický výrobek s jednoduchou obsluhou,která vás velmi rychle zahřejí v každém interiéru. Kamna ČAROBNÁ PEC jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného...
Kamna ČAROBNÁ PEC jsou klasický výrobek s jednoduchou obsluhou, která vás velmi rychle zahřejí v každém interiéru...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Krbová kamna VERSO Theia, černá
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
