Krbová kamna s výměníkem PRITY S2 W10
Kód: 237--MAM-166052971-Související produkty
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu
Hluboké topeniště
Litinový rošt na dně spalovací komory
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 83 cm |
| Maximální délka polena: | 32 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 6 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 97 kg |
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Rohová krbová kamna. Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory....
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Topeniště je obložené šamotovými cihlámi. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna ZVEZDA 4 VR C - Teplovodní výměník. Boční obložení: keramické obklady. Obložení spalovací komory: šamotové cihly. Litinový rošt ve spodní části spalovací komory....
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový rošt na dně spalovací komory. Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
