Krbová kamna s výměníkem PRITY K1 CP W8
Kód: 188--MAM-166052964-Související produkty
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Prosklená dvířka. Trouba na pravé straně. Komínový vývod horní, na pravé straně. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Barevné provedení slonová kost. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Sklokeramická horní deska. Ozdobné madlo....
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Litinová horní deska
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 74 kg |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Energetická účinnost: | 77.4 % |
| Objem teplovodního výměníku (v litrech): | 11 l |
| Nominální výkon do prostoru: | 6 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Vyměník: | ano |
| Hmotnost: | 74 kg |
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Hluboké topeniště. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro...
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem Speckstein najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody až 11,1 kW výkonu. Stačí...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Topeniště je obložené šamotovými cihlámi. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení obklad s přírodního kamene. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Čisté linie krbových kamen Werfen 9 s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se znakem „Plus“...
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm....
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
