Kamna na pelety VERSO VPBS 10 Design, WiFi, grey
Kód: 7290--MAM-1209941519-Související produkty
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Teplovodní výměník. Boční obložení: bílé kachlové dlaždičky. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Detailní popis produktu
Peletová kamna VERSO VPBS 10 WiFi
Určeno pro vytápění obytných prostor do 210 m3. Pohodlné ovládání přes dotykový displej. Ovládání přes WiFi modul. Denní/týdenní časovač. Barva slonová kost. Přívod externího vzduchu. Typ pelet A1 - 6mm/30mm
- dotykový displej
- zabudovaný WiFi modul
- automatická regulace / denní a noční režim
- regulovatelný výkon - 3,75 až 9,7 kW
- energetická třída A+
- Ekodesign
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PELETOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 82 kg |
| Šířka: | 470 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Výška: | 1020 mm |
| Hmotnost: | 82 kg |
| Spotřeba pelet - min/max: | 0,86-1,96 kg/hod. |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 404 x 372 x 403 mm |
| Objem zásobníku na pelety: | 24 kg |
| Energetická účinnost: | 92 % |
| Nominální výkon do prostoru: | 8 kW |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Průměr kouřovodu: | 80 mm |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
| Průměr napojení externího přívodu vzduchu: | 40 mm |
| Snížený výkon: | 4 kW |
| Typ pelet: | A1 / 6-8mm |
| Barva: | šedá |
Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v češtině snadno nastavíte optimální...
Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v češtině snadno nastavíte optimální...
Komfort velkého prosklení s pohledem na plamen a chytrého řešení vytápění peletami přináší model HSP VIANO v limitované edici řady PREMIUM. Standardem vybavení je i snadné...
Extrémně tichá peletová kamna HSP 6 Toledo IV 32 budou slušet každému modernímu interiéru. Antracit spolu s šedými prvky doplňují velká prosklená dvířka (sklo 383 x 224 mm)....
Žádná šedá myš, ale stylovka, které sluší pruhy. Plochy matné antracitové barvy oživují horizontální linky, které mohou být buď bílé, nebo v decentním černém provedení.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní...
Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Jsou k dostání v černé variantě, nebo v šedé barvě s kontrastními dvířky a víkem....
Určeno pro vytápění obytných prostor do 210 m3. Pohodlné ovládání přes dotykový displej. Denní/týdenní časovač. Barva: slonová kost
Peletová kamna HSP 1.17 II nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu v atraktivním balení. Položky přehledného menu v češtině se ovládají pomocí 4 velkých tlačítek. Navíc vás budou...
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s texturou matného kovu perfektně zapadne do minimalistického interiéru. Zkratka PGI...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU DE LUXE z řady PREMIUM jsou ideální pro...
Kamna na pelety VERSO VPBS 10
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Verso |
|---|---|
| Adresa : | 4a Ivan Momchilov str., 5100 Gorna Oryahovitsa |
| E-mail : | marketing@verso-bg.com |
