Haas+Sohn EMPOLI AL II kachlová kamna s výměníkem a vychlazovací smyčkou - černá, hnědá
Kód: 0332315500000--HAASSouvisející produkty
Ohřívač pro občasné použití a rekreaci se používá na ohřívání vody, škvaření sádla, vaření povidel, rajčatového protlaku, gulášů, polévek a podobně.Souprava se skládá ze...
Ocelový teplovodní zplynovací kotel PYRO THERM 15 pro spalování kusového dřeva.
Ocelový teplovodní kotel Variant SL18D suchého kusového dřeva (pro český trh je od 1.1.2018 schválené pouze palivo hnědé uhlí) a hnědého uhlí – zrnění 20-40 mm (ořech 1).
Výkon teplovodního výměníku 26 kW. Objem teplovodního výměníku 62 litrů. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Teplovodní výměník je vyroben z ocelového plechu o síle 5 mm.
Detailní popis produktu
Bezpečná kachlová tradice s moderním srdcem
Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem a vychlazovací smyčkou patří mezi tradičně zpracovaná kamna s kachlovými obklady. Kachle s klasickým dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – hnědé, zelené, bordeaux a karamel. Vzhled spodní podstavy můžete přizpůsobit svému vkusu. Stačí ji jednoduše přetřít libovolným odstínem interiérové barvy.
Pod tradičními kachli se skrývá moderní srdce. Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem jsou vybavena Externím přívodem vzduchu (CPV) i Terciálním spalováním. Bát se nemusíte ani výpadků proudu. Když vypne čerpadlo, kamna šetrně ochladí vychlazovací smyčka.
Parametry
| Účinnost | 84 % |
|---|---|
| Výkon | 4-12,5 kW |
| Rozměry | 992/695/564 mm |
| Hmotnost | 175 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, zadní, Ø 150 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 70-225 m3 |
| Použitelné palivo | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva | 0,9-3,5 kg |
Technické parametry výměníku
| Použitelný výkon do topných těles | 8,8 kW |
|---|---|
| Doporučený tepelný spád | 75-60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 14 l |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
Unikátní předností kachlových kamen Treviso s výměníkem je jejich nová koncepce vyjímatelného výměníku, která nabízí jednoduchou možnost demontáže a tím rychlé a jednoduché přestavění na teplovzdušnou variantu. Výměník je schopen předávat do topných těles (zásobníku vody) přes 55% z celkového tepelného výkonu kamen. Výkon kachlových kamen s výměníkem je až 5,7 kW.
Pro případ výpadku elektrického proudu jsou kamna vybavena vychlazovací smyčkou. Jedná se o systém zabezpečení před přetopením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KACHLOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 175 kg |
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50 cm polena a vy si můžete užít ještě větší...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Teplovodní výměník. Boční obložení: bílé kachlové dlaždičky. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50 cm polena a vy si můžete užít ještě větší...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50cm polena a vy si můžete užít ještě větší...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
-
energetický štítek (PDF) (132 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
