Kachlová krbová kamna s výměníkem VICTORIA Venice B
Kód: 3098--MAM-278118621-Související produkty
Nová řada odhořívacích kotlů Slokov SL-EKO na kusové dříví splňuje emisní třídu 5 a EKODESIGN. Kotle SL-EKO lze provozovat bez přívodu elektrické energie a na samotížné systémy....
Výkon teplovodního výměníku 26 kW. Objem teplovodního výměníku 62 litrů. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Teplovodní výměník je vyroben z ocelového plechu o síle 5 mm.
Ohřívač vody THORMA UNIKOT - hnědý. Nástupce ohřívače se zažitým označením jako BRUTAR nebo PAŘÁK.
Výkon teplovodního výměníku 33 kW. Objem teplovodního výměníku 70 litrů. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Teplovodní výměník je vyroben z ocelového plechu o síle 5 mm.
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Boční obložení: bílé kachlové dlaždičky
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovová dveřní klika
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KACHLOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 164 kg |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 4,2 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 5,1 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Hmotnost: | 164 kg |
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50 cm polena a vy si můžete užít ještě větší...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
