Haas+Sohn EBOLI AL II kachlová kamna s výměníkem a vychlazovací smyčkou - černá, tabák
Kód: 0332315760000--HAASSouvisející produkty
Odhořívací kotel na hnědé uhlí (dřevo) s ručním přikládáním má účinnost 84,2 %, snadno se ovládá a má jedny z nejnižších nákladů na vytápění.
Ocelový teplovodní zplynovací kotel PYRO THERM 20 pro spalování kusového dřeva.
Ocelový teplovodní zplynovací kotel PYRO THERM 30 pro spalování kusového dřeva.
Kotlová souprava se smaltovanou nádobou o objemu 60 l pro občasné venkovní vaření.
Detailní popis produktu
Bez obav teplo z kachlů do celého domu
Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Spodní sokl dodáváme bílý, můžete ho ale natřít libovolnou barvou. Tradiční kachlové obložení bez dekoru pod sebou skrývá moderní techniku.
Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem jsou vybavena jak Terciálním spalováním, tak Externím přívodem vzduchu (CPV). Kamna jsou vybavena vychlazovací smyčkou. Díky ní se nemusíte bát přehřátí kamen při výpadku proudu.
Parametry
| Účinnost | 84 % |
|---|---|
| Výkon | 3,7-12,5 kW |
| Rozměry | 992/695/564 mm |
| Hmotnost | 175 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, zadní, Ø 150 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 70-225 m3 |
| Použitelné palivo | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva | 3,5 kg |
Technické parametry výměníku
| Použitelný výkon do topných těles | 8,8 kW |
|---|---|
| Doporučený tepelný spád | 75-60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 14 l |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
Unikátní předností kachlových kamen Treviso s výměníkem je jejich nová koncepce vyjímatelného výměníku, která nabízí jednoduchou možnost demontáže a tím rychlé a jednoduché přestavění na teplovzdušnou variantu. Výměník je schopen předávat do topných těles (zásobníku vody) přes 55% z celkového tepelného výkonu kamen. Výkon kachlových kamen s výměníkem je až 5,7 kW.
Pro případ výpadku elektrického proudu jsou kamna vybavena vychlazovací smyčkou. Jedná se o systém zabezpečení před přetopením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KACHLOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 175 kg |
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50cm polena a vy si můžete užít ještě větší...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50 cm polena a vy si můžete užít ještě větší...
-
energetický štítek (PDF) (132 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
