Jotul F 400 ECO SE IVE - litinová krbová kamna
Kód: 30051726Související produkty
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
Jøtul F 400 jsou pořádně velká kamna s rozměrným topeništěm, které pojme polena dlouhá až 50 cm. Model je vybavený velkým popelníkem se samostatnými dvířky, díky nimž je vybírání popela hračka. Jiskry a uhlíky z topeniště zachytí praktický límec. Kamnům dominují velká prosklená dvířka, která umožňují dokonalý výhled na oheň. Jsou vyzdobená elegantním vzorem, který kopíruje siluetu norského pobřeží. Volitelné příslušenství za příplatek: 150UNI0000 - adaptér UNI 360,-CZK, 50012842 - adaptér pro externí přívod vzduchu 1 890,-CZK ( v případě zájmu připište do poznámky u objednávky ).
- Dvoustupňové spalování CB
- Možnost připojení přívodu externího vzduchu
- Délka polen až 50 cm
- Popelník se samostatnými dvířky a límec
- Kvalitní norská litina
- Dvířka s velkým prosklením pro dokonalý výhled na oheň
- Jednoduché ovládání
| Technická specifikace: | |
| Hmotnost: | 158 kg |
| Max. délka polen: | 50 cm |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Účinnost: | 84% |
| Vývod kouřovodu: | Horní a zadní |
| Nominální výkon: | 7 kW |
| Barevné provedení | smalt slonová kost |
| Rozměry (VxŠxH): | 727 x 670 x 597 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 158 kg |
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna...
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Jotul AS |
|---|---|
| Adresa : | Festningsveien 2, 1678 Krakeroy (Fredrikstad), Norsko |
| E-mail : | jotul@jotul.com |
